محل تبلیغات شما
ZAYN MALIK

دنیا صبح روز 25 مارچ 2015 برای وان دایرکشنر»ها (عبارتی كه مختص هواداران گروه است) تیره و تار شد و عضو همیشه مغرور و البته پرطرفدار ONE DIRECTION» در توئیتی كوتاه نوشت: پس از پنج سال، احساس می‌كنم زمان آن رسیده تا گروه را ترك كنم. من از طرفدارانم معذرت خواهی می‌كنم اما مجبورم كه به ندای قلبم گوش كنم. من دوست دارم زندگی آرامی داشته باشم.» وان دایركشن هم در بیانیه‌ای اعلام كرد كه از رفتن زین ناراحت است اما به نظر او احترام می‌گذارند و اینكه آنها برای همیشه دوست باقی خواهند ماند. گروه وان دایركشن همچنین اعلام كرد كه پنجمین آلبوم خود را بدون حضور زین مالیك ضبط خواهند كرد. در همین حال، سایمون كاول، طراح اصلی گروه وان دایركشن هم اعلام كرد كه از رفتن زین مالیك متاسف است. اتفاقی كه بسیاری از آن بهت زده‌اند و آغاز سال 2015 را نوعی بدشانسی بزرگ برای این گروه به خاطر این اتفاق می‌دانند.

پسرهای پردردسر 1D را بشناسید

با جدایی زین» از گروه بسیاری از كارشناسان اعتقاد دارند كه این خواننده قصد دارد فعالیت حرفه‌ای خود را به صورت انفرادی ادامه دهد و این نوع خداحافظی نوعی تلاش برای استقلال كاری این هنرمند است. تلاشی كه بسیاری از طرفداران گروه وان دایركشن را در اندوهی بزرگ فرو برده و بسیاری از دوستداران این گروه در لحظه دیدن این خبر در سایت‌های خبری، به‌شدت به گریه افتادند و حتی از این گریه‌ها تصاویر زیادی نیز در فضای مجازی منتشر شد تا بار دیگر سر و صدای شدیدی در دنیای مجازی به پا شود.

این خواننده جوان كه متولد ۱۲ ژانویه ۱۹۹۳ در بردفورد انگلستان است، دارای مادر انگلیسی به اسم تریشیا و پدر پاكستانی به اسم یاسر ملك است. او سه خواهر به اسم‌های دنیا، ولیحا و صفا دارد. ملك در هفتمین فصل از مسابقه‌های اكس فكتور» شركت كرد و برای داوران ترانه بگذار به تو عشق بورزم» از ماریو را خواند و در این مسابقات تقریبا حذف شد.

در بوت كمپ» زین به خاطر اضطراب داشتن مورد توجه قرار گرفت. چون زمانی كه شركت‌كنندگان باید در برابر داوران برنامه اجرا می‌کردند، او از ترس حذف شدن حاضر به اجرا نبود و پشت صحنه مانده بود. سایمون كاول كه متوجه غیبت او شده بود پیش او رفت و به اجرا ترغیبش كرد. زین بعدها اعتراف کرد كه این حركت او ناشی از عدم اعتماد به نفس بوده است.

زین در اوایل برنامه ایكس فكتور» به مدت كوتاهی با هم مسابقه‌ای خود جِنوا لِین» نامزد کرد. بعد از جدایی، جنوا در گفت‌وگویی جنجالی گفت: زین قلب من را شكست. وقتی فهمیدم با فرد دیگری دوست است، دلشكسته شدم.» این فرد دیگر ربكا فرگسن» بود كه قبل از وان دایركشن مقام دوم اكس فاكتور را كسب كرده بود. نامزدی او و زین چهار ماه طول كشید و توجه رسانه‌ها را به دلیل اختلاف سنی ۶ساله آنها به خود جلب كرد.

llovely ballقسمت 2 فصل 2

عشق زندگیم هرییییییییییییییییییییییییییییییییییی

جوووون دیگه زین که لقب نمیشه واسش اورد

كه ,زین ,گروه ,دایركشن ,وان ,بسیاری ,وان دایركشن ,بسیاری از ,گروه وان ,كرد كه ,اعلام كرد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

calitpprofat bergobacham فروشگاه بانه 09180817369 شهادت سرای فاریاب کرمان محصولات فرهنگی رسانه tiokelaweal فروشگاه عینک آفتابی اصل دلنوشته های متین ( مهر من در دل تو ) whitebear Lisa's site